Serwis Mightytips.pl prezentuje możliwości legalnych bukmacherów

W Polsce do dyspozycji typerów jest przeszło dwadzieścia legalnych zakładów sportowych. Redaktorzy portalu Mightytips.pl opisują tych z najlepszą ofertą.

– Ciekawych propozycji na polskim rynku zdecydowanie nie brakuje. Gracze mają do dyspozycji zakłady sportowe, które poważnie podchodzą do swoich klientów. Gdyby tak nie było, rynek przepełniony konkurencją dość szybko by je zweryfikował w efekcie czego zostaliby wyparci – zwraca uwagę na wstępie Irenka Zając z se strony Mightytips.pl zajmującej się takimi tematami jak choćby legalni bukmacherzy w Polsce.

 

Jeszcze kilka lat temu ta branża nie była prawnie usystematyzowana w kraju nad Wisłą. To uległo zmianie, co oczywiście przełożyło się na znacznie większe dochody z tego sektora do kasy państwa z tytułu podatków. – Jak to zwykle bywa, podatki musimy opłacić przede wszystkim my, konsumenci. 

 

Obstawiając każdorazowo od stawki odprowadzany jest 12-procentowy podatek od gier zakładów wzajemnych. To jednak nie wszystko, ponieważ w przypadku wygranych powyżej 2280 złotych odprowadzany jest również podatek od wygranej w zakładach bukmacherskich, w wysokości 10 procent – zauważa ekspertka portalu Mightytips.pl (więcej na jej temat przeczytasz tutaj).

 

Dzięki tym wszystkim posunięciom do polskiego budżetu rokrocznie trafia ponad 800 milionów złotych. Z kolei wpływy z całego hazardu to już 1,7 miliarda złotych rocznie. Ale o tych zmianach nie można mówić wyłącznie w negatywny sposób, bo poczynione w ostatnich latach nowelizacje ustawy hazardowej w znaczący sposób uporządkowały ten świat czyniąc go przede wszystkim bezpieczniejszym. Ponadto, mamy jasno określone, z usług jakich zakładów sportowych warto korzystać. 

Którzy bukmacherzy są legalni w Polsce? Instytucje państwowe nie pozostawiają wątpliwości

Odpowiedzi na tego typu pytania znajdziemy między innymi w zaufanych serwisach internetowych, wśród których znajduje się na przykład Mightytips.pl. To portal szeroko rozpisujący się na temat takich podmiotów jak legalni w Polsce bukmacherzy. Jednak jeśli chcemy uzyskać pewność u źródła, zawsze możemy odwiedzić stronę internetową Ministerstwa Finansów. 

 

Dla wewnętrznego spokoju warto zajrzeć na podatki.gov.pl, a następnie udać się do zakładki „Inne podatki”. W tym miejscu klikamy w „Gry hazardowe”, skąd przenosimy się do sekcji „Zakłady wzajemne i gry hazardowe przez Internet”. To tu poznamy odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania. Portal czarno na białym prezentuje nam nazwy podmiotów, którymi są bukmacherzy legalni w Polsce, a ponadto poznajemy ich adresy, KRS, jak też adresy stron www. 

 

Przy okazji, możemy się rozeznać, którzy bukmacherzy prowadzą działalność internetową i czy w swojej ofercie nie posiadają także możliwości organizowania stacjonarnych zakładów wzajemnych. 

– Recz jasna większość graczy doskonale wie, gdzie można grać bez ryzyka nałożenia przez państwo kary grzywny. W Polsce do tego nie dojdzie, jeśli będziemy korzystać z usług tylko i wyłącznie licencjonowanych firm bukmacherskich posiadających zezwolenie na organizowanie zakładów sportowych. 

 

Ale prowadząc nasz serwis zdarza nam się spotykać z niewiedzą w tej kwestii. Ludzie nie zawsze mają świadomość tego, który zakład wzajemny jest legalny, a którego lepiej omijać szerokim łukiem. Z tego względu trzeba o tym mówić i uświadamiać – zwraca uwagę Irenka Zając.

Legalni bukmacherzy w Polsce – poznajmy najlepszych! 

Ostatnimi czasy zakłady wzajemne w naszym kraju mają się niczym przysłowiowe pączki w maśle. Ich dynamiczny wzrost jasno pokazuje, że prowadzenie tego rodzaju działalności w Polsce jest interesem korzystnym. 

Na rynku pojawia się całkiem sporo nowych firm mających dla swoich klientów dużo promocji oraz bonusów. Mając do wyboru ponad dwadzieścia firm, znalezienie tego najlepszego dla nas zakładu bukmacherskiego może się okazać nie lada wyzwaniem. Dlatego też do naszej dyspozycji są serwisy porównujące oferty poszczególnych zakładów wzajemnych. Możemy im bezgranicznie zaufać i zasugerować się ich wyborem, albo na bazie zgromadzonych przez nich informacji dokonać samodzielnego wyboru. 

 

– W naszym przypadku w celu sporządzenia takiego rankingu bierzemy pod uwagę wiele czynników tak, aby ta analiza była dokładna. Poszczególne zakłady bukmacherskie każdorazowo weryfikujemy na wielu dostępnych płaszczyznach, dzięki czemu dogłębnie poznajemy ich możliwości, ofertę, czy zakres opcji oddawanych w ręce graczy. To nasza pasja, sami obstawiamy wydarzenia sportowe, dlatego robione przez nas recenzje to opinie graczy dla graczy. 

 

Jednak robimy to w oparciu nie tylko o ilość kliknięć w danej aplikacji bukmacherskiej, a sugerujemy się też sporym doświadczeniem rynkowym, które w tworzeniu rankingów okazuje się wyjątkowo przydatne. Nie jesteśmy wyrocznią, która jednoznacznie określa, który z zakładów bukmacherskich jest w Polsce najlepszy, a raczej dobrym doradcą – mówi Irenka Zając z portalu zajmującego się porównywaniem zakładów sportowych, Mightytips.pl. 

 

Poniżej prezentujemy ranking sporządzony przez wspomniany portal. Oto najlepsi bukmacherzy okiem Mightytips.pl: 

  • STS
  • eWinner
  • NOBLEBET
  • Fortuna
  • TOTALbet
  • forBET
  • Totolotek
  • PZBuk
  • BETfan

Czołowa lokata wśród legalnych zakładów wzajemnych w naszym kraju słusznie należy się firmie STS. To marka, która obecnie panuje nad prawie połową krajowego rynku, co czyni ją firmą totalną. STS chętnie wchodzi w inwestowanie w nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu odjeżdża od bukmacherskiego peletonu. Ich ciekawy produkt to na przykład własny system wypłat. Chodzi o STSpay, czyli rozwiązanie pozwalające na szybkie przelewy, niezależnie od dnia oraz godziny. Do dyspozycji gracza STS oddaje wiele innych ciekawych produktów i na ich temat szerzej możemy poczytać między innymi w serwisach porównywarkowych. 

 

Trzeba też dopowiedzieć, że STS nie ogranicza się wyłącznie do krajowego rynku. Firma wypłynęła na szerokie wody przejmując akcje czeskiej spółki Greep stając się tym samym współwłaścicielem systemu BetSys. Na szczęście dla typerów, pozostali bukmacherzy w naszym kraju starają się nie pozostać daleko w tyle. Wzmożona konkurencja na wszystkich zakładach wymusza zmiany, modernizacje, inwestycje, jak również proponowanie klientom prokonsumenckich rozwiązań. Dlatego w Polsce łatwo o atrakcyjne bonusy i ciekawe promocje. 

224 Lượt xem